Nye tilmeldte Ro Makkere
www.havkajaknord.dk

I alt 418 er tilmeldt www.havkajaknord siden 1. januar 2012:

Fredag den 22. juli 2022
Mikael Mortensen
Vestervig Ro og Kajakklub

Fredag den 15. juli 2022
Bettina Grønbech
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 29. juni 2022
Kirsten Skade
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 29. juni 2022
Lotte Vittrup Krukiewicz
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 29. juni 2022
Jørn Justesen
Kolding

Onsdag den 29. juni 2022
Jesper Kammer
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 28. juni 2022
Christian Fink
Skagen Havkajakklub

Tirsdag den 28. juni 2022
Kim Laustsen
Skagen Havkajakklub

Mandag den 27. juni 2022
Sanne Spanner Madsen
Havkajak Team Nord

Mandag den 27. juni 2022
Jan Nielsen
Skagen Havkajakklub

Søndag den 26. juni 2022
Inger Mollerup
Skagen Havkajakklub

Tirsdag den 24. maj 2022
Michael Yder
Skagen Havkajakklub

Fredag den 13. maj 2022
Helena Fersters
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Thomas Rasmussen
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Caroline Røntved
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Tina Sørensen
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Morten Rank Schelde
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Jens Højen
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Bodil Ellitsgaard
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. maj 2022
Jan Grønbech
Skagen Havkajakklub

Torsdag den 21. april 2022
Michael Petersen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 21. april 2022
Ib Nielsen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 21. april 2022
Michael Petersen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Tirsdag den 19. april 2022
Henriette Bjerregaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Tirsdag den 19. april 2022
Ib Nielsen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 7. april 2022
Ann-Britt Friederich
Skagen Havkajakklub

Mandag den 31. maj 2021
Tia Westermann
Aalborg Havkajak klub

Mandag den 31. maj 2021
Tia Westermann
Aalborg Havkajak klub

Fredag den 14. maj 2021
Ditte Hoppe
Havkajak Team Nord

Fredag den 14. maj 2021
Louise Sørensen
Havkajak Team Nord

Fredag den 14. maj 2021
Søren Gregersen
Havkajak Team Nord

Fredag den 14. maj 2021
Laila Søgaard Bæk
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Peter Borsdal
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Roland Tribler Pedersen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Jesper Pagh
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Lykke Staginat
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Anja Kammer
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Sofia Jørgensen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 11. maj 2021
Rob Saybolt
Havkajak Team Nord

Torsdag den 15. april 2021
Tommy Jespersen
Løgstør Roklub

Mandag den 16. november 2020
Ian McCurdie
Havkajak Team Nord

Lørdag den 19. september 2020
Camilla Quottrup
Aalborg Havkajak klub

Mandag den 10. august 2020
Rasmus Stæhr
Aalborg Havkajak klub

Søndag den 9. august 2020
Anna Sofie Hansen
Aalborg Havkajak klub

Fredag den 7. august 2020
Anni Grøndal
Kolding

Fredag den 7. august 2020
Pawel Pietruczuk
Kolding

Fredag den 10. juli 2020
Kim Veggerby Nicolajsen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 6. juli 2020
Charlotte Linvald
Skagen Havkajakklub

Mandag den 22. juni 2020
Henrik Andersen
Skagen Havkajakklub

Fredag den 19. juni 2020
Carsten Holfort
Skagen Havkajakklub

Torsdag den 4. juni 2020
Ole Bjerrum Lidegaard
Aalborg Havkajak klub

Søndag den 17. maj 2020
Thomas Nielsen
Kolding

Søndag den 17. maj 2020
Jesper Thomsen
Kolding

Lørdag den 2. maj 2020
Fylkir Sævarsson
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Tirsdag den 28. april 2020
Lene Toft Jensen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 2. april 2020
Per Rolmar
Nibe Roklub

Lørdag den 1. februar 2020
Leif Christensen
Thisted Ro og Kajakklub

Tirsdag den 21. januar 2020
Jette Marie Christensen
Aalborg Havkajak klub

Lørdag den 18. januar 2020
Josef Slot
Thisted Ro og Kajakklub

Tirsdag den 14. januar 2020
Hans Peter Nissen
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 8. januar 2020
Morten Baun
Thisted Ro og Kajakklub

Mandag den 9. december 2019
Susanne Søvndal
Skagen Havkajakklub

Fredag den 29. november 2019
Morten Vogelius
Thisted

Søndag den 3. november 2019
Arne Johansen
Hou Kajakklub

Mandag den 28. oktober 2019
Per Barkholt
BTI Havkajak Tversted

Onsdag den 11. september 2019
Heidi Agerbæk
Sæby Ro og Kajak Klub

Fredag den 30. august 2019
Benny Aksel Frydkjær
Havkajak Team Nord

Søndag den 28. juli 2019
Ole Nicolajsen
Nibe Roklub

Søndag den 28. juli 2019
Ole Nicolajsen
Nibe Roklub

Fredag den 5. juli 2019
ove kristiansen
OnAdventure

Mandag den 20. maj 2019
John Tryk
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 10. maj 2019
Bent Buchhave
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 3. maj 2019
Hanne Nørgaard
Hals Ro- og Kajakklub

Fredag den 3. maj 2019
Claus Bach Nielsen
Hals Ro- og Kajakklub

Torsdag den 18. april 2019
Martin Boisen
Aalborg Havkajak klub

Tirsdag den 5. marts 2019
Henrik Skriver
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 28. februar 2019
Niels Enemark Simon
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 28. februar 2019
Lars Hansen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 28. februar 2019
Heidi Christensen
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 27. februar 2019
Steen Christensen
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 9. januar 2019
Birgit Bøgvad
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 9. januar 2019
Camilla Nyborg
Aalborg Havkajak klub

Mandag den 7. januar 2019
Hans Christian Højslet
Frederikshavn Kajakklub

Søndag den 23. december 2018
Asger Krage Dreier
Gjøl Ro & Kajakklub

Torsdag den 20. december 2018
Anders Lyngshede-Larsen
Frederikshavn Kajakklub

Tirsdag den 4. december 2018
Mette Boesen
Frederikshavn Kajakklub

Tirsdag den 4. december 2018
Kenneth Boesen
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 30. november 2018
Marian Eilersen
Frederikshavn Kajakklub

Tirsdag den 27. november 2018
Marie Nørgaard Møller Hansen
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 23. november 2018
Jette Gram
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 8. november 2018
Anne Schroll
Glyngøre Kajakklub

Torsdag den 18. oktober 2018
Brian Mølgaard
Voersaa Kajakklub

Onsdag den 10. oktober 2018
Anja Trier
Løgstør Roklub

Torsdag den 20. september 2018
Jytte Halvgaard
Aalborg Havkajak klub

Tirsdag den 11. september 2018
René Kliltgaard
Løgstør Roklub

Mandag den 10. september 2018
Britt Sommer
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 6. september 2018
Marianne Carlsen
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 6. juli 2018
Christian Beha
Aalborg Havkajak klub

Fredag den 15. juni 2018
Jacob Christensen
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 28. maj 2018
Maria Nielsen
Havkajak Team Nord

Fredag den 25. maj 2018
Ole Nielsen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 15. maj 2018
Zoltan Lukacs
Havkajak Team Nord

Lørdag den 5. maj 2018
Carsten Mortensen
Havkajak Team Nord

Lørdag den 5. maj 2018
Cana Henriksen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 17. april 2018
Poul Tradsborg
Aalborg Havkajak klub

Lørdag den 3. februar 2018
Lars Gaarn Kristensen
Aalborg Havkajak klub

Torsdag den 18. januar 2018
Kim Poulsen
BTI Havkajak Tversted

Fredag den 12. januar 2018
Palle Jensen
BTI Havkajak Tversted

Søndag den 3. december 2017
Martin Jacobsen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 27. november 2017
Thue Nielsen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 27. november 2017
Thue Nielsen
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 19. oktober 2017
Jane Tousgaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 19. oktober 2017
Henriette Hald
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Søndag den 15. oktober 2017
Poul Ilsøe
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 2. oktober 2017
Birgitte Jørgensen
Havkajak Team Nord

Mandag den 25. september 2017
Heidi Brauteseth
Havkajak Team Nord

Onsdag den 28. juni 2017
Martin Munk
Aalborg Havkajak klub

Søndag den 25. juni 2017
Mads Andersen
Havkajak Team Nord

Mandag den 5. juni 2017
Henrik Nielsen
Havkajak Team Nord

Torsdag den 1. juni 2017
Jette Lundeholm Lyng
Havkajak Team Nord

Torsdag den 1. juni 2017
Morten Horne
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 31. maj 2017
Anders Amby
BTI Havkajak Tversted

Onsdag den 24. maj 2017
Berit Svendsen
Havkajak Team Nord

Onsdag den 24. maj 2017
Erik Svendsen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 23. maj 2017
Michael Eilersen
Frederikshavn Kajakklub

Søndag den 21. maj 2017
Torben Larsen
Havkajak Team Nord

Søndag den 21. maj 2017
Helle Frydkjær
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 16. maj 2017
Allan Thomsen
Nibe Roklub

Tirsdag den 16. maj 2017
karen Thomsen
Nibe Roklub

Søndag den 14. maj 2017
Dorthe Staginat
Havkajak Team Nord

Fredag den 12. maj 2017
Janne Tofteberg
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 9. maj 2017
Kennet Staginat
Havkajak Team Nord

Fredag den 3. februar 2017
Ole Stenbakken
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 19. januar 2017
Margit Lind Thomsen
BTI Havkajak Tversted

Tirsdag den 17. januar 2017
Heidi Funk
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 6. januar 2017
Evald Lynggaard
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 4. januar 2017
Hans Petur Hansen
Frederikshavn Kajakklub

Søndag den 11. december 2016
Thomas Nielsen
Aalborg Havkajak klub

Lørdag den 26. november 2016
Henrik Lemmiche
Aalborg Havkajak klub

Lørdag den 26. november 2016
Jan Drejer Jeppesen
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 16. november 2016
John Engell Nielsen
Sæby Ro og Kajak Klub

Mandag den 7. november 2016
Birgitte Due Thompson
Aalborg Havkajak klub

Mandag den 7. november 2016
Kim Møland Mortensen
Sæby Ro og Kajak Klub

Tirsdag den 13. september 2016
Stig Freilev
Løgstør Roklub

Mandag den 12. september 2016
Ruben Overby
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 12. juli 2016
Poul Charli Petersen
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 14. juni 2016
Ian Andersen
Skagen Havkajakklub

Torsdag den 9. juni 2016
Louise Krøgh
Havkajak Team Nord

Søndag den 5. juni 2016
Jørn Rolighed
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 1. juni 2016
Lena Jørgensen
Hals Ro- og Kajakklub

Lørdag den 21. maj 2016
Nanna Møller
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 19. april 2016
Jørn Bloksgaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden
Lørdag den 21. maj 2016
Nanna Møller
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 19. april 2016
Mick Klitgaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Søndag den 17. april 2016
Tony Klitgaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Tirsdag den 12. april 2016
Henning Tousgaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Torsdag den 7. april 2016
Tina Adamsen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Søndag den 7. februar 2016
Ole Pedersen
Frederikshavn Kajakklub

Lørdag den 6. februar 2016
rene jensen
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 25. januar 2016
Jesper Simonsen
Holbæk Kajakklub

Onsdag den 20. januar 2016
Alis Boholm
Gjøl Ro & Kajakklub

Søndag den 25. oktober 2015
Steen Møller Jensen
Aarhus Kano og Kajak Klub

Fredag den 16. oktober 2015
Rene Holmberg
Frederikshavn Kajakklub

Lørdag den 10. oktober 2015
Gert Larsen
Aalborg Havkajak klub

Mandag den 28. september 2015
Maria Louise Friis
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 22. september 2015
Hanne Mohapeloa
Aalborg Havkajak klub

Tirsdag den 22. september 2015
Søren Wolthers
Skagen Havkajakklub

Torsdag den 17. september 2015
Birgit Hansen
Gjøl Ro & Kajakklub

Torsdag den 17. september 2015
Poul Madsen
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 16. september 2015
Tine Bundgaard Christiansen
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 16. september 2015
Tine Bundgaard Christiansen
Aalborg Havkajak klub

Fredag den 11. september 2015
Per Ørnbøl
Hou Kajakklub

Tirsdag den 25. august 2015
Claus Jørgensen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Søndag den 23. august 2015
Torben Andersen
BTI Havkajak Tversted

Mandag den 17. august 2015
Evald Johannessen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 13. juli 2015
Mikkel Gram
Aalborg Havkajak klub

Søndag den 12. juli 2015
Poul Holme
Gjøl Ro & Kajakklub

Søndag den 12. juli 2015
Kitty Johannesen
Gjøl Ro & Kajakklub

Lørdag den 4. juli 2015
Jens Bregnhøj Olsen
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 3. juli 2015
Anne Brus Stæhr
Havkajak Team Nord

Fredag den 3. juli 2015
Jan Dannesboe
Havkajak Team Nord

Torsdag den 25. juni 2015
Per Kristensen
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 25. juni 2015
Mick Johns
Mariager Kajakklub

Søndag den 21. juni 2015
Henrik Heyst
BTI Havkajak Tversted

Torsdag den 11. juni 2015
Henrik Heyst
BTI Havkajak Tversted

Mandag den 1. juni 2015
Michael Jensen
Aalborg Havkajak klub

Onsdag den 27. maj 2015
Agnes Galbo Jacobsen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Onsdag den 27. maj 2015
Agnes Galbo Jacobsen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Fredag den 22. maj 2015
Dorte Damgaard Pedersen
Gjøl Ro & Kajakklub

Torsdag den 21. maj 2015
Peter Nørgaard Jensen
Lillesand Padleklubb

Søndag den 17. maj 2015
Martin Morville Jacobsen
Hals Ro- og Kajakklub

Søndag den 17. maj 2015
Mette Jacobsen
Hals Ro- og Kajakklub

Fredag den 15. maj 2015
Lars Rosenkrantz
Hou Kajakklub

Tirsdag den 5. maj 2015
Anne Fonnesbech
BTI Havkajak Tversted

Søndag den 19. april 2015
Laila Matthiassen
BTI Havkajak Tversted

Søndag den 19. april 2015
Jan Lykke Matthiassen
BTI Havkajak Tversted

Søndag den 19. april 2015
Jan Lykke Matthiassen
BTI Havkajak Tversted

Mandag den 2. marts 2015
Pernille Kristensen
BTI Havkajak Tversted

Mandag den 2. marts 2015
Susanne Kim Holm Bisgaard
BTI Havkajak Tversted

Onsdag den 11. februar 2015
Brian Grusgaard
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 4. februar 2015
Mikael Frederiksen
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 3. februar 2015
Rune Lundsted Jensen
Ikke medlem af klub

Lørdag den 31. januar 2015
Flemming Poulsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Lørdag den 31. januar 2015
Mikael Frederiksen
Gjøl Ro & Kajakklub

Lørdag den 31. januar 2015
Jacob Krogh
Gjøl Ro & Kajakklub

Lørdag den 31. januar 2015
Henrik Steen Christensen
Gjøl Ro & Kajakklub

Lørdag den 24. januar 2015
Helle Fuglsang
Mariager Kajakklub

Onsdag den 10. december 2014
Peter Volff Nielsen
Nibe Roklub

Mandag den 8. december 2014
Kenneth Slot
Nibe Roklub

Torsdag den 4. december 2014
Kurt Ivan Jensen
BTI Havkajak Tversted

Torsdag den 4. december 2014
Jens Axelsen
BTI Havkajak Tversted

Onsdag den 3. december 2014
Ivan Mogensbæk
BTI Havkajak Tversted

Onsdag den 26. november 2014
Ib Valdemar Schröder
BTI Havkajak Tversted

Torsdag den 13. november 2014
Henrik Bak Christensen
BTI Havkajak Tversted

Tirsdag den 4. november 2014
Peter Karlsen
Hou Kajakklub

Mandag den 3. november 2014
Jesper Skov
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Søndag den 26. oktober 2014
Hans Ravn
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 9. oktober 2014
Keld Dalsgaard Nielsen
BTI Havkajak Tversted

Tirsdag den 30. september 2014
Bent J Skjoldborg
BTI Havkajak Tversted

Onsdag den 17. september 2014
Karsten Larsson
Hals Ro- og Kajakklub

Onsdag den 17. september 2014
Christer Bo Christensen
BTI Havkajak Tversted

Mandag den 15. september 2014
Jens-Christian Jensen
Nibe Roklub

Lørdag den 13. september 2014
David Lee
Hou Kajakklub

Lørdag den 13. september 2014
Poul Vilstrup
BTI Havkajak Tversted

Fredag den 12. september 2014
Kjeld Markfoged
Havkajak Team Nord

Onsdag den 10. september 2014
Lise Mejdahl Christensen
Hals Ro- og Kajakklub

Onsdag den 10. september 2014
steen mejdahl Christensen
Hals Ro- og Kajakklub

Tirsdag den 9. september 2014
Claus Jensen
Havkajak Team Nord

Mandag den 8. september 2014
Jens-Christian Jensen
Nibe Roklub

Søndag den 7. september 2014
Kristine Ingemann Petersen
Løgstør Roklub

Søndag den 7. september 2014
Martin Nielsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Søndag den 7. september 2014
Egon Petersen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Søndag den 7. september 2014
Carl Ole Hansen
Havkajak Team Nord

Søndag den 7. september 2014
Karl Anker Mølgaard
Havkajak Team Nord

Søndag den 7. september 2014
Lone Mølgaard
Havkajak Team Nord

Fredag den 5. september 2014
Elias Deviletti
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Fredag den 5. september 2014
Elias Deviletti
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Torsdag den 4. september 2014
Ellen Strøyberg
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Onsdag den 3. september 2014
Jesper Horne
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Søndag den 31. august 2014
Inge Skødt
Skagen Havkajakklub

Søndag den 31. august 2014
Allan Jeppesen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Fredag den 15. august 2014
Hanne Kramer
Nibe Roklub

Onsdag den 30. juli 2014
Christian Holst
Havkajak Team Nord

Onsdag den 30. juli 2014
Dorthe Holst
Havkajak Team Nord

Torsdag den 17. juli 2014
Louise Nielsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Mandag den 14. juli 2014
Svend Erik Sørensen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 1. juli 2014
Birte Ovesen
Løgstør Roklub

Tirsdag den 1. juli 2014
Eva Søjberg
Løgstør Roklub

Fredag den 13. juni 2014
Frank Hansen
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 11. juni 2014
Eva Christopersen
Frederikshavn Kajakklub

Tirsdag den 10. juni 2014
Helle Fuglsang
Mariager Kajakklub

Mandag den 9. juni 2014
Hanne Nielsen
Havkajak Team Nord

Lørdag den 7. juni 2014
Martin Poulsen
Havkajak Team Nord

Torsdag den 22. maj 2014
Jan Højris
Silkeborg kajakklub

Tirsdag den 6. maj 2014
Jan Tegen
Hals Ro- og Kajakklub

Tirsdag den 6. maj 2014
Ulla Bundgaard
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 5. maj 2014
Lone Pedersen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Onsdag den 9. april 2014
Sigurd Bang Madsen
Aalborg Kajakklub (AAK)

Mandag den 27. januar 2014
Ditte Kær Andersen
Nibe Roklub

Søndag den 12. januar 2014
Kenth Clement
Gjøl Ro & Kajakklub

Søndag den 5. januar 2014
Troels Bjørke Michal Melgaard
Løgstør Roklub

Torsdag den 19. december 2013
Frank B. Th. Schmidt
Århus Havkajakklub

Torsdag den 21. november 2013
Ulla severinsen
Havkajak Team Nord

Onsdag den 30. oktober 2013
anette olesen
Mariager Kajakklub

Søndag den 13. oktober 2013
Gitte Vagner Karlsen
Hou Kajakklub

Lørdag den 12. oktober 2013
Gitte Vagner Karlsen
Hou Kajakklub

Tirsdag den 8. oktober 2013
Steen Isaksen
Havkajak Team Nord

Søndag den 6. oktober 2013
Peter Karlsen
Hou Kajakklub

Søndag den 29. september 2013
Eva Althoff Bengaard
Gjøl Ro & Kajakklub

Søndag den 29. september 2013
Per Frandsen
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 18. september 2013
Pernille Møller
Havkajak Team Nord

Onsdag den 18. september 2013
Jens Madsen
Havkajak Team Nord

Tirsdag den 10. september 2013
Lene Dall
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Onsdag den 4. september 2013
John Gajhede
Havkajak Team Nord

Søndag den 1. september 2013
Henrik Lehn-Jensen
Skagen Havkajakklub

Tirsdag den 6. august 2013
Jens erik Dichmann
Hals Ro- og Kajakklub

Mandag den 5. august 2013
Steen Lund Sømod
Hals Ro- og Kajakklub

Mandag den 5. august 2013
Tina Sømod
Hals Ro- og Kajakklub

Mandag den 5. august 2013
Nadja Albertsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Torsdag den 1. august 2013
Bjarke Egelund
Havkajak Team Nord

Torsdag den 1. august 2013
Else Find Rasmussen
Havkajak Team Nord

Mandag den 17. juni 2013
Tina Aalborg
Hals Ro- og Kajakklub

Onsdag den 12. juni 2013
Olav Bennike
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 10. juni 2013
John Andersen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Fredag den 7. juni 2013
Merete Malinsky
Havkajak Team Nord

Fredag den 24. maj 2013
Jacob Norris
Nibe Roklub

Mandag den 13. maj 2013
Guri Kjær Pedersen
Skagen Havkajakklub

Søndag den 5. maj 2013
Annette Leffers
Løgstør Roklub

Fredag den 3. maj 2013
Annette Leffers
Løgstør Roklub

Tirsdag den 30. april 2013
Karina Boller Jensen
Løgstør Roklub

Mandag den 15. april 2013
Ann-Kathrine Braüner Thomassen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Søndag den 7. april 2013
Inge Boller
Løgstør Roklub

Søndag den 7. april 2013
Arne Lund Kristensen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Mandag den 4. marts 2013
Julia Tegen
Hou Kajakklub

Mandag den 4. marts 2013
Julia Tegen
Hou Kajakklub

Fredag den 22. februar 2013
Martin Funke
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Tirsdag den 5. februar 2013
Hans Simonsen
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 5. februar 2013
Hans Simonsen
Gjøl Ro & Kajakklub

Torsdag den 31. januar 2013
Thomas Sloth Andersen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 28. januar 2013
IngeMarie Sørensen
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 28. januar 2013
IngeMarie Sørensen
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 23. januar 2013
Thomas Bengaard
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 23. januar 2013
Thomas Bengaard
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 21. januar 2013
Henning Munk
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 9. januar 2013
Jesper Nordberg
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 9. januar 2013
Frederik Fedder
Skagen Havkajakklub

Tirsdag den 27. november 2012
Just Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 26. november 2012
Frank B. Th. Schmidt
Århus havkajakklub

Mandag den 26. november 2012
Jan Nielsen
Mariager Kajakklub

Mandag den 26. november 2012
Klaus Hymøller
Mariager Kajakklub

Søndag den 25. november 2012
Jørgen Birk
Løgstør Roklub

Lørdag den 24. november 2012
Per Clausen
Løgstør Roklub

Fredag den 23. november 2012
Ole Michelsen
Hobro roklub

Mandag den 19. november 2012
Volker Brandt
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 19. november 2012
Volker Brandt
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Søndag den 18. november 2012
Jørgen Lundsgaagd Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Lørdag den 17. november 2012
Per Allerup
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 15. november 2012
Mia Bech
Hou Kajakklub

Fredag den 2. november 2012
Andreas Jensen kiesbuy
Skagen Havkajakklub

Onsdag den 31. oktober 2012
Bengt Mønnike
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 24. oktober 2012
Morten Rævdal
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 24. oktober 2012
Søren Rex Christensen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 22. oktober 2012
Knud Nielsen
Frederikshavn Kajakklub

Tirsdag den 16. oktober 2012
Katrine Rosenkrantz Balslev
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 30. august 2012
Mads N¿hr
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Torsdag den 30. august 2012
Susanne N¿hr
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Tirsdag den 28. august 2012
Hans Kristian Moltsen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 27. august 2012
Poul Andersen
Frederikshavn Kajakklub

Lørdag den 25. august 2012
Allan Dixen
Frederikshavn Kajakklub

Lørdag den 18. august 2012
kurt Jepsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Fredag den 17. august 2012
René Korsgaard
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Torsdag den 16. august 2012
Ane Mette Skjøth
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Torsdag den 16. august 2012
Lisbeth Rehling Brynildsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Onsdag den 15. august 2012
Asger Frydkjær
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Mandag den 2. juli 2012
Birgitte Frier Stewart
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Tirsdag den 19. juni 2012
bente christensen
Aalborg Kajakklub (AAK)

Mandag den 18. juni 2012
lars ottesen
Nibe Roklub

Onsdag den 13. juni 2012
Thomas Carlslund
Nibe Roklub

Tirsdag den 12. juni 2012
Ole Kristensen
Frederikshavn Kajakklub

Lørdag den 9. juni 2012
Gitte Nyby
Hou Kajakklub

Lørdag den 9. juni 2012
John Buhl
Hou Kajakklub

Lørdag den 9. juni 2012
Jørn Jensen
Hou Kajakklub

Onsdag den 23. maj 2012
Flemming Eriksen
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 14. maj 2012
Anne Mette Havshøj Jacobsen
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 4. maj 2012
Poul Zinck
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 23. april 2012
Mexi Claes
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Torsdag den 19. april 2012
Jesper Krage
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 17. april 2012
Preben Andreasen
Gjøl Ro & Kajakklub

Søndag den 15. april 2012
Niels Juul Boholm
Gjøl Ro & Kajakklub

Fredag den 13. april 2012
Frank Gyllemberg Jørgensen
Nibe Roklub

Fredag den 13. april 2012
Lars Mikkelsen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Fredag den 13. april 2012
Katrine Balslev
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 11. april 2012
Niels Hansen
Skagen Havkajakklub

Mandag den 9. april 2012
Bente Frydenlund
Frederikshavn Kajakklub

Søndag den 8. april 2012
Kirsten Thejls Rasmussen
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 4. april 2012
Jacob Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Onsdag den 4. april 2012
Finn Jantzen
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 28. marts 2012
Ole Nielsen
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 20. marts 2012
Knud Erik Pedersen
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 15. marts 2012
Gert Bierbaum
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 14. marts 2012
Tue Olesen
OnAdventure & Aalborg Vandcenter

Tirsdag den 13. marts 2012
Niklas Eriksen
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 22. februar 2012
Mette Bach
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 20. februar 2012
Søren Møller
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Lørdag den 11. februar 2012
Kim Petersen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 6. februar 2012
Karin Holk
Gjøl Ro & Kajakklub

Mandag den 6. februar 2012
Søren Wolthers
Skagen Havkajakklub

Fredag den 20. januar 2012
Birgit Qvist Linnemann
Nibe Roklub

Torsdag den 19. januar 2012
Arne Bo Nielsen
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 19. januar 2012
Lennarth Overgaard Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 19. januar 2012
Estrid Stephansen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 16. januar 2012
Anne Johanne Jensen
Skagen Havkajakklub

Lørdag den 14. januar 2012
Jens Winther
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Lørdag den 14. januar 2012
Mona Winther
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Lørdag den 14. januar 2012
Ludger Flint
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 13. januar 2012
Gorm Wilson
Frederikshavn Kajakklub

Torsdag den 12. januar 2012
trine weitze
Aalborg Kajakklub (AAK)

Tirsdag den 10. januar 2012
Allan Brühl Andersen
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 10. januar 2012
Lene W. Hansen
Hou Kajakklub

Tirsdag den 10. januar 2012
Arne Olsen
Hou Kajakklub

Tirsdag den 10. januar 2012
Ove Drejer
Hou Kajakklub

Tirsdag den 10. januar 2012
Gert Bach
Hou Kajakklub

Tirsdag den 10. januar 2012
kim kristiansen
Hou Kajakklub

Tirsdag den 10. januar 2012
Bjarne Schrøder
Hou Kajakklub

Mandag den 9. januar 2012
Karsten Pedersen
Skagen Havkajakklub

Søndag den 8. januar 2012
Morten Seidler
Skagen Havkajakklub

Lørdag den 7. januar 2012
Bjarne Schrøder
Hou Kajakklub

Lørdag den 7. januar 2012
Michael Bech
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Fredag den 6. januar 2012
Henriette Jessen
Frederikshavn Kajakklub

Fredag den 6. januar 2012
Hans Helverskov
Gjøl Ro & Kajakklub

Onsdag den 4. januar 2012
Henrik Rudkjøbing
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Onsdag den 4. januar 2012
Annette Tvilling Kreilgaard
Nibe Roklub

Onsdag den 4. januar 2012
Henrik Rasmussen
Gjøl Ro & Kajakklub

Tirsdag den 3. januar 2012
Henrik Abraham Sørensen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Tirsdag den 3. januar 2012
Susanne Christiansen
Nibe Roklub

Tirsdag den 3. januar 2012
Eigil Kirkegaard
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Mikael Sandst Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Ole Petersen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Carsten Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Ellen Moennike
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
viggo johansen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 2. januar 2012
Kristian R Balslev
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Thorkild Lind
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Jørgen Vammen
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Mandag den 2. januar 2012
Jesper Møller
Skagen Havkajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Lars Ullitz
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Ole Stenbakken
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Dion Lund
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Meike Michalik
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Anne Cathrine Rasmussen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Jan Michalik
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Brian Jensen
Frederikshavn Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Mads Lauritsen
Sæby Ro- og Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Helle Rytter
Sæby Ro- og Kajakklub

Mandag den 2. januar 2012
Henriette Skjønning
Kano- og Kajakklubben Limfjorden

Søndag den 1. januar 2012
Michael Thaarup
Skagen Havkajakklub

Søndag den 1. januar 2012
Dan August Jessen
Frederikshavn Kajakklub

Søndag den 1. januar 2012
Bente Jessen
Frederikshavn Kajakklub

Søndag den 1. januar 2012
Jan Malínský
Frederikshavn Kajakklub